Коментарі читачів до:
 

Дворічний син Брітні Спірз взяв до рук сигарети

.
04.08.2008 12:43
Ja b na jiji misci zhyla na villi i kilometrovyj parkan zrobyla b; shob ci paparacci ne zaj..byvaly!!!!

NABRYDLO!!!!
ОЛЯ ЛАВ
02.08.2008 14:47
а в неї не погана фігура!!!!
молодчина.
нічого страшного вона не зробила.
інші ведуть себе ще гірше в мільйон разів, ніхто про це не пише.
а про Брітні вже задовбали писати(((
Аш
02.08.2008 14:12
Громадськість зробила із Брітні справжню ікону АнтИстилю і антиповедінки.Нічого смертельного вона не зробила.Добре, що подолала депресію.Мені її навіть жаль інколи буває.Залишається побажати їй життєвої рівноваги і нового дихання її творчості(хоча воно вже і так відкрилося))))))
Зря не критикую
01.08.2008 22:22
Ага... вот бы у нас всех курящих мамаш, что пыхтят дымом своим чадам в лицо, лишали опеки над детьми! А заодно и беременных девок с сигаретами в зубах, еще до рождения детей!
???
01.08.2008 16:36
Вот если бы какая-то обычная дамочка курила при ребенке, никто бы ничего не сказал, а если Бритни - так сразу целую волну подняли!!!

А почему никто не фоткает, как папаша себя ведет? можно подумать он весь такой белый и пушистый.
777
01.08.2008 15:52
Малыш симпатичный.
El to 2302
01.08.2008 12:54
Бывший муж их воспитывает, потому что нигде не работает, а за его опекунство Бритни должна ему отстегивать...вот он и носится по судам. Была бы она бедной студенткой - потупил бы с ней как со своей предыдущей пассией - бросил беременную и смылся, он того ребенка и видеть не хочет. У Бритни явно выраженная послеродовая депрессия была, а он вместо того, чтобы поддержать, в суд на нее...От такого у любой бы крыша съехала
!!!
01.08.2008 12:44
Моралисты, начните с себя, а потом кого-то осуждайте!
2302
01.08.2008 11:34
та дочо тут її куріння, вся справа в тому, шо вона догулялась до того,що дітей виховує колишній чоловік,а не вона сама,не рідна мама,хіба нормальна жінка так би поступила, поставила би на перше місце пиятику і гуляння,а потім вже дітей???
відчепіться!!!
01.08.2008 11:16
Та відчепіться від неї вже нарешті! Коли ви дасьте людині нормально пожити! Кожен крок обговорюють! Ви думаєте їй то в прикол і комфортоно? Думаю ні! Курити хоче,, нехай курить! Вона ж далеко від малого! А те що бавиться - то не проблема! Він ж не курить разом! Ви подивіться які сумні очі в Брітні! Їй просто все це остогидло вже! Шкода мені її! Стільки на її голову вмпало! Не дивно що вона зірвалась! Бажаю їй бути сильною і триматись ! Щасти!
El
01.08.2008 10:54
Ну курит, ну и что? Тем более видно, что она на террассе и дымит не на ребенка. И вообще, я думаю, это не самый несчастный в мире ребенок...классный дом, вокруг цветы, нормальная еда и экология, далеко не бедная маман...
Юха
01.08.2008 09:49
Так, це неправильно... Але те, що зараз кожен другий таке робить - НІХТО НІЧОГО не говорить.
А скільки жінок курить під час вагітності, причому на 7-8 місяцях.. Люди, ви пройдіться по вулиці!!!
А Брітні шкода!!!
kot
01.08.2008 09:14
О чем вы рассуждаете???? О Бритни???Достаточно выйти на улицу и увидеть каждую вторую "мамочку" с коляской, либо ведущую за руку ребенка и при этом с сигаретой в зубах. Их на это толкает жизнь Бритни?
ababahalamaha
01.08.2008 01:30
Хотілося б чесно спитати вас всіх, "правильних" дописувачів, чи такі ви ідеальні батьки для своїх дітей, що дає вам підстави засуджувати інших за їхні вчинки... Дістали вже зі своєю правильністю! Ніби Брітні Спірз -- найгірша мати в світі, і взагалі, найпропаща жінка... На себе подивіться, і проаналізуйте тяжкість своїх вчинків, перш ніж шептатися про вчинки інших...
setare
31.07.2008 21:23
не, оно таки блондинго...
ту !
31.07.2008 18:24
То что Вы ребенку легкие портите с детства. хотя Ваша голова. И Ваш ребенок. Да что уж там - жизнь то коротка, можно и обкурить ребенка дымком, да ежедневненько так. Это ему будет ну оооочень полезно.
Головой думать надо. В себя дрянь суете, да еще и ребенку показываете пример и делаете пассивным курильщиком.
!
31.07.2008 18:10
я тоже при дочке курю, так что здесь плохого?
ля-ля
31.07.2008 17:45
дял чого вона живе,якщо нехтує найдорожчим- ДІТЬМИ?!
Ім'я: